В ефірі 0

Власик. Тень Сталина 2015

IMDb:3.3KP:6,21-14 серия HD Власик. Тень Сталина Додана: 1-14 серия (1 сезон) - Власик. Тень Сталина

Про що серіал «Власик. Тень Сталина»:

Биографический сериал охватывает период с конца двадцатых по пятидесятые годы прошлого века. В центре внимания судьба начальника охраны Сталина - Николая Сидоровича Власика. Фильм рассказывает, прежде всего, о том, как беззаветно и послушно Власик служит Сталину, в течение фильма он будто становится его тенью, и даже и членом его семьи. Как и глава государства, Власик - личность спорная, но вызывающая почтение: не один раз он закрывал собой главаря от покушений, решал все бытовые проблемы главы государства и его семьи.

Серіал «Власик. Тень Сталина» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: биография, драма
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 10 мая 2017

Режисер: Алексей Мурадов
У ролях: Константин Милованов, Леван Мсхиладзе, Ольга Погодина, Александр Нехороших, Диана Максимова, Александр Новик, Оксана Земляникова, Сергей Потапов, Дмитрий Янышевский, Егор Клинаев
''''
Загрузка...

Власик. Тень Сталина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 14 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 15:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація