В ефірі 0

Восхождение на Олимп 2015

KP:6,11-8 серияВосхождение на Олимп Додана: 1-8 серия (1 сезон) - Восхождение на Олимп

Про що серіал «Восхождение на Олимп»:

Лето 1980. Москва приготовляется к Олимпиаде. Все силы КГБ и МВД брошены на поддержание правопорядка. Но, несмотря на все предпринятые меры, в столице происходит череда звучных ограблений. Среди них - нахальная кража шедевра ветхого мастера из Музея изобразительных искусств. Следователь Алексей Ставров любой ценой обязан возвращать полотно до начала Олимпиады, ведь на карте репутация страны. Однако дело оказывается намного труднее, чем можно было предположить: его истоки - в событиях 1945 года, а замешаны в нем художники и ученые, лимитчицы и интуристы, воры в законе и люди в погонах.

Серіал «Восхождение на Олимп» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 52 мин. (406 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Сергей Щербин
У ролях: Владислав Резник, Юрий Батурин, Мария Капустинская, Заза Чантурия, Нино Нинидзе, Сергей Кудрявцев, Юрий Ицков, Сергей Барковский, Лука Тархан-Моурави, Наталья Ткаченко
''''''
Загрузка...

Восхождение на Олимп-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 11:52
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація