В ефірі 0

Время для двоих 2011

KP:61-4 серия HD Время для двоих Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Время для двоих

Про що серіал «Время для двоих»:

1991 год. Группа десятиклассников уезжает в Москву. Там одна из воспитанниц, Алена, знакомится с мальчиком Митей, который оставляет ей свой адрес и телефон. Но Алена утрачивает записку.

2010 год. Дмитрий Платонов, основной редактор и один из соучредителей крупного, удачного московского издательства, едет в командировку в Н-ск. Там его ждет немало деловых мероприятий, в том числе интервью для местной газеты. Журналисткой оказывается та самая Алёна. Дмитрий её не узнаёт: 16-летняя девочка стала благовидной женщиной. Она любила его все эти годы и узнает сразу же, но не желает в этом признаться...

Серіал «Время для двоих» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 47 мин.
Прем'єра:

Режисер: Теймураз Эсадзе
У ролях: Любовь Толкалина, Егор Бероев, Таисия Шипилова, Нил Кропалов, Елена Сафонова, Наталья Коляканова, Елена Санаева, Евгения Брик, Кирилл Кяро, Мария Болтнева
Загрузка...

Время для двоих-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація