В ефірі 0

Всегда говори «всегда» 2003

KP:6,31-8 серия HD Всегда говори «всегда» Додана: 1-8 серия (1-9 сезон) - Всегда говори «всегда»

Про що серіал «Всегда говори «всегда»»:

История преображения, но более трудная, чем банальная история Золушки. Это история женщины во власти обстоятельств, которыми она принуждена учиться править. Успех героини уравновешен теми испытаниями, которые ей предстоит пережить. Без этих невзгод не было бы ни энергии, ни идей, не людей, которые помогли героине отстроить новую судьбу, занимательную, ясную, иную. Жизнь не такая, какой она кажется на самом деле и горе, каким бы ужасным оно не казалось - вероятно, единственный шанс найти силы что-то изменить.

Серіал «Всегда говори «всегда»» (2003) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2003
Країна: Россия
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра:

Режисер: Алексей Козлов
У ролях: Мария Порошина, Татьяна Абрамова, Даниил Страхов, Ярослав Бойко, Александр Семчев, Олег Леушин, Данила Перов, Анна Ардова, Владимир Горюшин, Ирина Гринёва
Загрузка...

Всегда говори «всегда»-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 9 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 03:43
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація