В ефірі 0

Все могут короли 2015

KP:5,51-10 серияВсе могут короли Додана: 1-10 серия (1 сезон) - Все могут короли

Про що серіал «Все могут короли»:

Что случится, если поменять местами средневекового герцога Майкла Каннингема и простого московского менеджера Мишу Николаева, схожих друг на друга как две капли воды? Очень многое!

Этим двоим предстоит преодолеть труднейшие обстоятельства, чтобы вписаться в абсолютно новую реальность, ведь Миша раньше никогда не управлял герцогством, а Майкл, преемник древнего английского рода, принуждён включаться в жизнь мегаполиса, осваивать гаджеты и разыскивать общий язык с современными девушками.

На «пути домой» Майкла и Мишу ждёт множество головокружительных приключений, дружба, предательство, интриги и, окончательно, истинная любовь. Вероятно, благодаря им изменится вся мировая история, но непременно к наилучшему!

Серіал «Все могут короли» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Ольга Музалева
У ролях: Максим Галкин, Мария Сёмкина, Александр Балуев, Александр Сирин, Татьяна Рудина, Полина Филоненко, Дмитрий Мухамадеев, Светлана Косолапова, Александр Пацевич, Дмитрий Соломыкин
Загрузка...

Все могут короли-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-04-2019, 00:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація