В ефірі 0

Выжить После 2013

IMDb:6.5KP:7,21-12 серия HD Выжить После Додана: 1-12 серия (1-3 сезон) - Выжить После

Про що серіал «Выжить После»:

Одиннадцать неизвестных подростков просыпаются в подземном бункере. Они не знают друг друга и не помнят, как сюда попали. Но одно светло абсолютно точно - им необходимо выбираться. Воздух катастрофически кончается, а воды нет и подавно. С невозможными усилиями, проявляя необыкновенную смекалку и догадливость, работая в команде, герои выбираются на поверхность, ждя, что неприятности позади. Но все оказывается еще хуже: Москва превратилась из процветающей столицы в нелюдимую пустыню, пораженную зомби-вирусом. Большинство народонаселения эвакуировали, а тем, кто остался пришлось очень несладко.

Серіал «Выжить После» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Неважно, что было ДО, главное – выжить ПОСЛЕ»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: триллер, фантастика
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 18 ноября 2013

Режисер: Душан Глигоров, Александр Богуславский, Андрей Комаров
У ролях: Ирина Баринова, Антон Батырев, Сергей Белов, Мария Белоненко, Григорий Данцигер, Евгения Розанова, Дмитрий Ендальцев, Сергей Годин, Иван Макаревич, Любовь Аксенова
''''''
Загрузка...

Выжить После-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 3 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 22:51
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація