В ефірі 0

Гардемарины, вперед! 1988

IMDb:7.7KP:8,11-4 серия HD Гардемарины, вперед! Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Гардемарины, вперед!

Про що серіал «Гардемарины, вперед!»:

Сюжет картины переносит созерцателей во времена дворцовых переворотов. Тогда в безжалостной борьбе за власть возносились и гибли целые династии, ломались судьбы временщиков, цареубийцы восходили на трон.

Трое молодых курсантов навигацкой школы, основанной Петром в Москве, по различным причинам удирают: кто - в Петербург, кто - в Кронштадт. Невольно они становятся соучастниками заговора, организованного против молодой Императрицы.

Серіал «Гардемарины, вперед!» (1988) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Жизнь - Родине, честь - никому!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 1988
Країна: СССР
Жанр: мелодрама, приключения, история
Переклад:
Тривалість: 290 мин.
Прем'єра:

Режисер: Светлана Дружинина
У ролях: Сергей Жигунов, Дмитрий Харатьян, Владимир Шевельков, Михаил Боярский, Ольга Машная, Татьяна Лютаева, Александр Абдулов, Виктор Борцов, Евгений Евстигнеев, Владислав Стржельчик
''''''
Загрузка...

Гардемарины, вперед!-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
22-03-2019, 15:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація