В ефірі 0

Герой нашего времени 2006

IMDb:7.2KP:7,91-6 серия HD Герой нашего времени Додана: 1-6 серия (1 сезон) - Герой нашего времени

Про що серіал «Герой нашего времени»:

1837 год: еще один год изнурительной кавказской войны. Молодой офицер Григорий Печорин за участие в дуэли отправлен в ссылку в действующую армию. Здесь, на Кавказе, Печорину предстоит стать невольным соучастником стремительно разворачивающихся событий - схватки с контрабандистами, похищения молодой черкеской княжны, еще одной дуэли.

И когда весь мир ополчится против Печорина, и недалёкий приятель падет от его руки, он продолжит свой путь в одиночестве, - герой, порождение наступившего нового медли...

Серіал «Герой нашего времени» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия
Жанр: триллер, драма, криминал, приключения
Переклад:
Тривалість: 52 мин. (312 мин.)
Прем'єра: 5 июня 2007

Режисер: Александр Котт
У ролях: Игорь Петренко, Эльвира Болгова, Юрий Колокольников, Сергей Никоненко, Авангард Леонтьев, Ирина Алфёрова, Альберт Филозов, Сергей Баталов, Иван Лакшин, Александр Якин
''''
Загрузка...

Герой нашего времени-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 6 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 17:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація