В ефірі 0

Гибель Империи 2005

IMDb:7.7KP:7,91-10 серия HD Гибель Империи Додана: 1-10 серия (1 сезон) - Гибель Империи

Про що серіал «Гибель Империи»:

Российская империя. Второе десятилетие ХХ века. В результате конфликта между Антантой и блоком Центральных держав во главе с Германией, разразившегося в августе 1914-го года, Россия оказывается втянутой в Первую мировую войну.

По стране катится волна кавардаков. Революционные настроения усиливаются с каждым днем. Контрразведка всеми мощами пытается пресекать деятельность германских разведчиков, активно действующих на территории страны...

Серіал «Гибель Империи» (2005) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2005
Країна: Россия
Жанр: боевик, триллер, драма, криминал, приключения, история
Переклад:
Тривалість: 520 мин.
Прем'єра: 4 апреля 2005

Режисер: Владимир Хотиненко
У ролях: Александр Балуев, Сергей Маковецкий, Мария Миронова, Чулпан Хаматова, Андрей Краско, Марат Башаров, Даниэль Ольбрыхский, Ксения Раппопорт, Александр Лыков, Дарья Мороз
''''''
Загрузка...

Гибель Империи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 18:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація