В ефірі 0

Глухарь 2008

IMDb:7.5KP:7,91-64 серия HD Глухарь Додана: 1-64 серия (1-3 сезон) - Глухарь

Про що серіал «Глухарь»:

Жизнь не очень нежна к молодому следователю, капитану Сергею Глухареву, и его приятелю, сотруднику районного ДПС Денису Антошину, которые приятельствуют с детства. Тяжелая и порой опасная работа, махонькая зарплата, неустроенная собственная жизнь явно изменили их не в наилучшую сторону. Но они берегут способность оставаться людьми и не утрачивать пребывания духа в любой ситуации.

И основное - они, как умеют, продолжают исполнять свою тяжелую работу - сторожат правопорядок и законность, оберегают сообщество, которое, порой, не проявляет к застенчивым сотрудникам милиции абсолютно никакой признательности.

Серіал «Глухарь» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«На страже закона главное - оставаться человеком!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2008
Країна: Россия
Жанр: драма, детектив
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 24 ноября 2008

Режисер: Гузэль Киреева, Тимур Алпатов, Вячеслав Каминский
У ролях: Максим Аверин, Денис Рожков, Виктория Тарасова, Владимир Фекленко, Ежи Штур, Владислав Котлярский, Мария Болтнева, Полина Лунегова, Наталья Барило, Дмитрий Смирнов
''''
Загрузка...

Глухарь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 3 сезон 64 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 20:29
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація