В ефірі 0

Господа-товарищи 2014

IMDb:6.80KP:7.0381-16 серияГоспода-товарищи Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Господа-товарищи

Про що серіал «Господа-товарищи»:

Москва, 1919 год... Вслед за послереволюционной амнистией, междувластием и нуждой последовал и разгул криминала. Для борьбы с бандитизмом принимается решение усилить кадровый состав Уголовного розыска за счет не только большевиков, но и профессионалов царского сыска. Так в Уголовном розыске оказываются прежний следователь сыскной полиции Николай Вараксин и моряк-балтиец Петр Соколов. Неудивительно, что между напарниками сразу возникает открытая вражда. Но «классовым неприятелям» приходится работать сообща - ведь всесильную московскую преступность в одиночку победить нельзя...

Серіал «Господа-товарищи» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: история, криминал
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 16 февраля 2015

Режисер: Василий Сериков, Всеволод Аравин, Алексей Рудаков
У ролях: Александр Домогаров, Елизавета Нилова, Вячеслав Крикунов, Сергей Сосновский, Федор Лавров, Виктор Низовой, Анна Казючиц, Сергей Угрюмов, Никита Прозоровский, Иван Агапов
Загрузка...

Господа-товарищи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-03-2019, 23:59
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація