В ефірі 0

Гречанка 2014

IMDb:7.1KP:41-series серия HD Гречанка Додана: 1-series серия (1-series сезон) - Гречанка

Про що серіал «Гречанка»:

«Гречанка» - мелодрама з Ольгою Гришиній у головній ролі. У центрі подій серіалу виявилася Тетяна Куликова – простий екскурсовод. Вона працює в маленькому провінційному музеї. Їй дуже подобається мистецтво, притому найбільше її цікавить саме Стародавня Греція. До того ж типаж зовнішності самої Тані повністю повторює зовнішність справжніх гречанок. Таня така ж кароока, у неї смаглява шкіра, а її волосся в'ється неймовірно красивим чином. Вона весь свій час присвячує роботі, тому що у неї немає сім'ї і інших захоплень, чи то навпаки, в неї немає іншого життя, тому що вона всю себе віддає роботі. Вона постійно вивчає історію Стародавньої Греції, вивченням цивілізації і культури, вона схиблена саме на цьому історичному періоді. Таня навіть і уявити собі не могла, що саме ця любов і це захоплення одного разу принесуть несподівані плоди. Саме завдяки цьому захопленню дівчина одного разу познайомилася з потрібною людиною, який згодом і став любов'ю всього її життя. Таня думала, що знайшла справжнє щастя, що тепер її життя влаштувалася найкращим чином. Але вона й не припускала, що життя після заміжжя стане для неї найскладнішим етапом в житті. Її чоловік – Григорій – був багатим, романтичним, розумним, цікавим чоловіком з неймовірною харизмою. Про такого чоловіка мріє будь-яка жінка, і саме це стало найбільшою складністю для Тані. Все життя після весілля перетворилася на справжню боротьбу, дівчина постійно намагалася відстояти своє щастя. Вона просто хотіла бути його дружиною, але замість цього стала справжньою суперницею для його неймовірно складною матері, яка намагається все тримати під своїм контролем. Тані доведеться постійно стикатися з слабкодухій сестрою, яка ні на що не здатна самостійно. До того ж чимало проблем привносить в їх сімейне життя і коханка Григорія – вона постійно будує підступи і будь-яким способом намагається розлучити подружжя. Дуже незабаром дівчина розуміє, що життя після заміжжя не перетворилася в казку, про яку вона мріяла. Будні стали жорстокими і суворими. Таня і уявити собі не могла, що їй доведеться опинитися в психіатричній клініці, втратити будинок, пережити втрату сина. Її життя наповнилася зрадою і розчаруваннями, постійними втратами і стражданнями. І вона вже насилу уявляє вихід з цієї ситуації. Чи вдасться їй відшукати шлях до власного щастя?

Серіал «Гречанка» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 43 мин. (2580 мин.)
Прем'єра: 9 января 2017

Режисер: Игорь Забара, Ирина Громозда, Мария Ткачёва
У ролях: Ольга Гришина, Антон Феоктистов, Ольга Сумская, Виктория Литвиненко-Ясиновская, Алёна Алымова, Алексей Фатеев, Дмитрий Сова, Алёна Колесниченко, Сергей Радченко, Слава Красовская
Загрузка...

Гречанка-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-02-2018, 04:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація