В ефірі 0

Гюльчатай 2011

KP:6,91-16 серия HD Гюльчатай Додана: 1-16 серия (1-2 сезон) - Гюльчатай

Про що серіал «Гюльчатай»:

В махоньком азиатском селе живет великолепная, как в басне, благая и стыдливая Гюльчатай. Девушке всего 17 лет, она грезит стать медсестрой и подсоблять людям.

Однажды героиня знакомится с обаятельным Павлом - русским солдатом из военной доли - и между ними вспыхивает влюбленность.

Но как раз в это время из города возвращается Рустам - сын «владельца села», влиятельного Алишера. Заприметив красавицу Гюльчатай, избалованный «сынок» решает брать девушку в жены. Подозревая, что Гуля может не пойти за него, Рустам хитростью подводит отца девушки, бедного пастуха, под громадный долг... Единственный способ расплатиться - отдать Гюльчатай...

Серіал «Гюльчатай» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра:

Режисер: Роман Просвирнин
У ролях: Саёра Сафари, Евгений Пронин, Иван Жидков, Тамара Сёмина, Наталья Рудова, Саид Дашук-Нигматулин, Ирина Розанова, Наталия Солдатова, Дильбар Икрамова, Шахриёр Иззатуллаев
''''''
Загрузка...

Гюльчатай-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 2 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-03-2019, 12:02
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація