В ефірі 0

Девять жизней Нестора Махно 2006

IMDb:7.8KP:7,81-12 серия HD Девять жизней Нестора Махно Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Девять жизней Нестора Махно

Про що серіал «Девять жизней Нестора Махно»:

В семнадцать лет Нестор Махно был осужден на 20 лет тюрьмы за участие в грабежах и убийствах. В феврале 17-го его освободит и привлечет к себе революция. Тюремный и боевой опыт анархиста Махно сделали его востребованным тем бурным временем.

Беспощадная партизанская война за свободу от любой власти и насилия превратили батьку Махно в серьезного и опасного соперника для всех воюющих сторон: немцев, петлюровцев, белых и красных. Война принесет Махно славу, любовь и приятелей, откроет возможности безмерной власти и заставит его сделать конечный выбор в жизни...

Серіал «Девять жизней Нестора Махно» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Закон битвы суров: пригнёшь голову - поставят на колени»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2006
Країна: Россия, Украина
Жанр: драма, история
Переклад:
Тривалість: 52 мин. (615 мин.)
Прем'єра: 6 июля 2007

Режисер: Николай Каптан
У ролях: Даниил Белых, Павел Деревянко, Ада Роговцева, Кирилл Плетнёв, Анна Слю, Олег Примогенов, Виктор Сарайкин, Лидия Оболенская, Николай Каптан, Сергей Бойко
''''''
Загрузка...

Девять жизней Нестора Махно-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 00:08
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація