В ефірі 0

Дежурный ангел 2010

KP:7,31-24 серия HD Дежурный ангел Додана: 1-24 серия (1-2 сезон) - Дежурный ангел

Про що серіал «Дежурный ангел»:

Евгения - талантливый хирург престижной московской клиники - после электрического удара и перенесенной вследствие него клинической смерти становится обладательницей странных способностей. Теперь она может общаться с душами умерших. «Случайная» встреча со странным незнакомцем Павлом, который представляется ей Ангелом, перекладывает всю ее жизнь.

Серіал «Дежурный ангел» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Только она их услышит»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 42 мин. (688 мин.)
Прем'єра: 11 октября 2010

Режисер: Павел Игнатов
У ролях: Алексей Кортнев, Ольга Ломоносова, Прохор Дубравин, Александр Рапопорт, Михаил Ремизов, Иван Агапов, Андрей Андреев, Егор Новокшонов, Руслан Ягудин, Елена Родак
''''''
Загрузка...

Дежурный ангел-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 2 сезон 24 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-02-2019, 05:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація