В ефірі 0

Декорации убийства 2015

KP:5,51-4 серияДекорации убийства Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Декорации убийства

Про що серіал «Декорации убийства»:

Необычное трио - следователи Анна и Вадим, а также театральный режиссёр Карманов - расследует неясные правонарушения. Карманов убеждён, что все вероятные сюжеты теснее были описаны: в пьесах Шекспира, в творениях Гоголя, в баснях... И чтобы найти убийцу, надобно всего лишь понять, с каким из постоянных сюжетов столкнулись сыщики. Поскольку Карманов - убеждённый домосед, практическая сторона расследования ложится на плечи Анны и Вадима. Они служат источниками информации для режиссёра, отыскивают и удерживают подозреваемых.

Серіал «Декорации убийства» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: детектив, история
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 20 декабря 2015

Режисер: Евгений Звездаков
У ролях: Сергей Барковский, Мария Луговая, Александр Пашков, Эрнест Тимерханов, Екатерина Шумакова, Диана Милютина, Татьяна Ткач, Галина Сидорова, Александр Алексеев, Артем Семакин
Загрузка...

Декорации убийства-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-04-2019, 10:46
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація