В ефірі 0

Деревенский роман 2015

KP:6,91-16 серияДеревенский роман Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Деревенский роман / Красотка

Про що серіал «Деревенский роман»:

Света Бардина - прекрасная, уверенная в себе и амбициозная девушка. Она работает в крупном агрохолдинге, знает все о производстве и переработке молока, правда живых коров видела только на картинках.

Света рассчитывает получить повышение и занять должность начальника департамента по работе с регионами. Но неожиданно узнает, что ее коллега и жених Вадим Шевельков тоже претендует на это место...

Серіал «Деревенский роман» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 44 мин. (700 мин.)
Прем'єра: 7 января 2016

Режисер: Виталий Бабенко
У ролях: Антон Макарский, Маруся Зыкова, Дмитрий Исаев, Юлия Такшина, Владимир Носик, Вячеслав Гришечкин, Андрей Леонов, Анна Андрусенко, Владимир Яворский, Юлия Жигалина
''''''
Загрузка...

Деревенский роман-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн null 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 09:37
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація