В ефірі 0

Дождаться любви 2013

KP:5.5291-2 серия HD Дождаться любви Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Дождаться любви

Про що серіал «Дождаться любви»:

На руку и сердце веселой и приветливой Али немало претендентов. После смерти бабушки прибрать к рукам хорошую квартиру и небольшой бизнес пытается родственница - она хочет женить на Але своего сына Колю.

Второй претендент - Вова, спаситель от нежеланного брака с уголовником Колей, брат лучшей Алиной подруги. Он хороший человек, спокойный и добрый, и влюблен в Алю, но Аля его не любит. Подруга старается убедить Алю выйти за него замуж, и в конце концов Аля сдается.

Но пока идут приготовления к свадьбе, в жизни Али неожиданно появляется Глеб.

Серіал «Дождаться любви» (2013) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2013
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 43 мин. (172 мин.)
Прем'єра: 1 февраля 2014

Режисер: Владимир Фатьянов
У ролях: Карина Андоленко, Анатолий Руденко, Галина Бокашевская, Дианна Дезмари, Александр Нестеров, Наталья Бортникова, Александра Прокофьева, Роман Бокашевский, Владимир Марьянов, Татьяна Агафонова
Загрузка...

Дождаться любви-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 16:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація