В ефірі 0

Долгая дорога в дюнах 1980

IMDb:8.1KP:8,21-7 серия HD Долгая дорога в дюнах Додана: 1-7 серия (1 сезон) - Долгая дорога в дюнах

Про що серіал «Долгая дорога в дюнах»:

Деяние фильма происходит в Латвии и охватывает период с 1939г. до наших дней. События, происходившие в стране, по-различному повлияли на судьбы героев. Но всех их водила по жизни любовь - раскидывала и собирала, принуждала жестоко страдать и делала самыми счастливыми в мире... История любви Артура, сына рыбака, и Марты Озолс, которые пронесли свое чувство через все трудности и горести военных и послевоенных лет.

Серіал «Долгая дорога в дюнах» (1980) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1980
Країна: СССР
Жанр: драма, военный, история
Переклад:
Тривалість: 67 мин. / 01:07 (439 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Алоиз Бренч
У ролях: Лилита Озолиня, Юозас Киселюс, Ромуалдас Раманаускас, Эдуард Павулс, Карлис Тренцис, Лидия Фреймане, Ааре Лаанеметс, Харий Лиепиньш, Улдис Думпис, Улдис Ваздикс
Загрузка...

Долгая дорога в дюнах-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 7 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-04-2019, 18:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація