В ефірі 0

До свидания, мальчики 2014

KP:71-16 серия HD До свидания, мальчики Додана: 1-16 серия (1 сезон) - До свидания, мальчики

Про що серіал «До свидания, мальчики»:

1941 год, заключительные мирные дни... Прежний детдомовец Саша Воронов приезжает в маленький городок под Москвой поступать в артиллерийское училище. Здесь у него появляются новые друзья - Надя, Гена и Коля, вместе с которыми он разоблачает немецкого агента.

Начинается война. Саша, Гена и Коля становятся курсантами артиллерийского училища. Теснее осенью 1941 года нависает угроза выхода немецких войск непосредственно к Москве. 5 октября курсантов и учителей артиллерийского училища поднимают по тревоге. Им предстоит любой ценой задержать продвижение недруга до подхода запасов. Друзья уходят в числе первых...

Серіал «До свидания, мальчики» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: военный, драма
Переклад:
Тривалість: 49 мин.
Прем'єра:

Режисер: Сергей Крутин
У ролях: Владимир Вдовиченков, Мария Шукшина, Андрей Соколов, Елена Ксенофонтова, Артур Ваха, Анатолий Кот, Екатерина Волкова, Александр Наумов, Вячеслав Манучаров, Валерий Швец
Загрузка...

До свидания, мальчики-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-04-2019, 20:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація