0

Другая жизнь Маргариты 2015

KP:0 Трейлер Другая жизнь Маргариты

Про що фільм «Другая жизнь Маргариты»:

Маргарита давно замужем, но до сих пор оплакивает свою первую любовь - Георгия, погибшего двадцать пять лет назад при невыясненных обстоятельствах. После его смерти Марго распрощалась с карьерой актрисы и вышла замуж за нелюбимого человека Кирилла.

Каждый год она ходит на кладбище и приносит цветы на могилу Георгия, пока не встречает его - живого и невредимого.

Марго разумеет, что муж все эти годы ее дурачил: сказал ей, что ее любимый погиб и уговорил бросить театр. В ярости Марго собирает вещи и уходит от него. Кирилл же, в свою очередь, уверенный, что ни дня не трудившаяся жена не сможет выжить одна, занимает выжидательную позицию...

Фільм «Другая жизнь Маргариты» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр:
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Анастасия Попова
У ролях: Вера Воронкова, Александр Ивашкевич, Александр Наумов, Андрей Заводюк, Татьяна Аугшкап, Екатерина Мельник, Максим Сапрыкин, Владислав Гостищев, Андрей Харыбин
''''
Загрузка...

Другая жизнь Маргариты-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 21:31
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація