В ефірі 0

Ермак 1996

IMDb:7KP:7,71-5 серия HD Ермак Додана: 1-5 серия (1 сезон) - Ермак

Про що серіал «Ермак»:

Вторая половина ХVI века, время тирании Ивана Строгого... Фильм рассказывает об одной из наиболее ясных, противоречивых, трагических фигур той эпохи - легендарном главаре Ермаке Тимофеевиче, чей поход за Урал послужил присоединению сибирских земель к московскому царству.

Серіал «Ермак» (1996) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1996
Країна: Россия
Жанр: драма, приключения, история
Переклад:
Тривалість: 254 мин.
Прем'єра: 7 ноября 1997

Режисер: Владимир Краснопольский, Валерий Усков
У ролях: Виктор Степанов, Ирина Алфёрова, Никита Джигурда, Александр Карпов, Евгений Евстигнеев, Пётр Вельяминов, Алексей Колесник, Михаил Жигалов, Александра Колкунова, Николай Михеев
''''''
Загрузка...

Ермак-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 5 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-03-2019, 15:44
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація