В ефірі 1

Женский доктор 2012

KP:7,61-40 серия HD Женский доктор Додана: 1-40 серия (1-3 сезон) - Женский доктор

Про що серіал «Женский доктор»:

Роман Широков - врач-ординатор родильного дома областной клинической больницы. Роман - талантливый врач, прошедший за границей спецкурс по репродуктологии. Он не опасается браться за самые серьезные, опасные и редкие клинические случаи. Но из-за своего пристрастия к опасным решениям часто конфликтует с начальством.

Серіал «Женский доктор» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Утратив однажды надежду, он дарит её другим»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Украина
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 53 мин.
Прем'єра:

Режисер: Александр Пархоменко, Антон Гойда
У ролях: Илья Носков, Алёна Яковлева, Андрей Финягин, Сергей Калантай, Олеся Власова, Олег Иваница, Виталина Библив, Андрей Павленко, Иван Марченко, Константин Косинский
Загрузка...

Женский доктор-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 3 сезон 40 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-04-2019, 20:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація