В ефірі 0

Журов 2009

IMDb:6.2KP:71-16 серияЖуров Додана: 1-16 серия (1-2 сезон) - Журов

Про що серіал «Журов»:

Журов - незадачливый, но очень опытный сыщик. Он везде разъезжает на своей старенькой «Победе», один воспитывает дочь, любит опьянеть и имеет весьма неясные любовные отношения со своей коллегой. Все это не мешает ему виртуозно раскрывать самые трудные и запутанные дела, за которые, кроме него, больше никто не рискует браться.

Серіал «Журов» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2009
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 50 мин. (400 мин.)
Прем'єра: 9 ноября 2009

Режисер: Илья Макаров, Карен Оганесян
У ролях: Андрей Панин, Светлана Иванова, Елена Сафонова, Олеся Судзиловская, Ольга Дроздова, Константин Лавроненко, Алексей Шевченков, Ирина Баринова, Никита Емшанов, Кирилл Сафонов
''''''
Загрузка...

Журов-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 2 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 04:01
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація