0

Заклятые подруги 2017

KP:5,7 Трейлер Заклятые подруги

Про що фільм «Заклятые подруги»:

Трудно найти людей более непохожих, чем наилучшие подруги Аня и Таня. Но когда плохо одной, иная всегда придет на помощь. Так было бы всегда, если бы не Игорь. Жених Тани, не застигнув невесту, решает воспользоваться случаем и переспать с безответной Аней. Несчастная Аня решает рассказать обо всем подруге. Но беременная Таня, которая теснее приготовляется к свадьбе, избирает Игоря, и изгоняет Аню из своей жизни. Аня тоже оказывается беременной, и тоже - от Игоря...

Фільм «Заклятые подруги» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 3 сентября 2017

Режисер: Андрей Селиванов
У ролях: Анастасия Дубровина, Ирина Антоненко, Алексей Сидоров, Олег Филипчик, Александр Фарбер, Наталья Третьякова, Светлана Закирова, Елена Котельникова, Юлия Яновская
''
Загрузка...

Заклятые подруги-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 21:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація