В ефірі 1

Запретная любовь 2016

KP:5,81-12 серия HD Запретная любовь Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Запретная любовь

Про що серіал «Запретная любовь»:

История молодой женщины, которая не может пережить потерю ребенка.

Авария, в центре которой оказалась основная героиня Катя, стало первым звеном в целой цепочке невозможных и трагических событий, вихрем ворвавшихся в судьбу девушки и заставивших ее пережить немало потрясений и тяжелых испытаний.

На заключительном месяце беременности Катю сбила дорогая иномарка. Когда девушка очнулась в клинике ей сообщили ужасное извещение: она родила мертвого ребенка... Молодая женщина не отыскала себе места от пламенея и безысходности, что может утешить мать, потерявшую свое дитя?

Серіал «Запретная любовь» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Украина
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 8 ноября 2017

Режисер: Игорь Забара
У ролях: Ольга Гришина, Дмитрий Мухин, Алика Смехова, Эдуард Трухменёв, Кирилл Дыцевич, Юлия Такшина, Анатолий Кот, Алексей Череватенко, Евгений Ефремов, Елена Турбал
''''''
Загрузка...

Запретная любовь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація