В ефірі 0

Зверобой 2008

IMDb:5.9KP:5,21-32 серия HD Зверобой Додана: 1-32 серия (1-3 сезон) - Зверобой

Про що серіал «Зверобой»:

Герой наших историй - Иван Прохоров, как зовут его недалёкие - Зверобой. Прежний спецназовец после перенесенной травмы и погибели родных обретает дар предвидения. Наш герой безбоязнен и добропорядочен, его интуиция диктует ему точные решения, но чтобы эти решения воплотились в жизнь, Зверобою придется приложить немало усилий. К счастью, на своем пути он встретит не только плохих, но и много сильных и правдивых людей.

Серіал «Зверобой» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2008
Країна: Россия
Жанр: триллер, детектив
Переклад:
Тривалість: 43 мин. (1470 мин.)
Прем'єра: 1 февраля 2009

Режисер: Александр Смирнов
У ролях: Наталья Батрак, Александр Василевский, Татьяна Демидова, Александр Кулямин, Ольга Ломоносова, Янис Политов, Павел Сборщиков, Сергей Терещенко, Дмитрий Ульянов, Анвар Халилулаев
Загрузка...

Зверобой-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
14-03-2018, 17:22
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація