В ефірі 0

Земский доктор 2010

IMDb:5.4KP:6,51-20 серия HD Земский доктор Додана: 1-20 серия (1-5 сезон) - Земский доктор

Про що серіал «Земский доктор»:

Основная героиня - Ольга Самойлова - талантливый хирург, на счету которой великое количество труднейших операций. После погибели супруга Ольга, находясь в состоянии депрессии, утрачивает свои профессиональные навыки. Она больше не может проводить трудные операции и из столицы переезжает в провинцию, где устраивается терапевтом в местную клинику. Ей придётся полностью окунуться в новую жизнь, ведь у каждого пациента своя трудная история. Но от прошлой жизни не убежать: здесь, в малюсеньком городке, погибший муж не оставляет её...

Серіал «Земский доктор» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«От прошлого не скрыться»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин. (720 мин.)
Прем'єра: 23 августа 2010

Режисер: Мирослав Малич
У ролях: Ольга Будина, Константин Демидов, Дмитрий Певцов, Александр Лазарев мл., Ирина Купченко, Валентин Смирнитский, Луиза-Габриэла Бровина, Игорь Огурцов, Антон Чечевичкин, Антон Шпиньков
''''''
Загрузка...

Земский доктор-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 5 сезон 20 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 13:02
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація