0

Злая судьба 2016

KP:5,9 Трейлер Злая судьба

Про що фільм «Злая судьба»:

Они любят друг друга. Юные и беззаботные. Собираются пожениться. Но Анна Гарина из бедной семьи, а Олег Бузаев сын начальника мясокомбината. Его отец даже слышать не желает о таком союзе. Да и Мать Анны категорически не желает, чтобы Анна попала в эту семью. И родители делают все, чтобы разъединить молодых людей. Отец Олега объявляет своего сына умершим, а мать Анны лихорадочно выдает дочку замуж и отправляет жить в иной город.

Фільм «Злая судьба» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия, Беларусь
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 177 мин. / 02:57
Прем'єра: 8 октября 2016

Режисер: Глеб Якубовский
У ролях: Анна Леванова, Александр Песков, Андрей Сенькин, Ольга Сизова, Светлана Никифорова, Денис Паршин, Анастасия Филиппова, Зоя Антонова, Руслан Чернецкий, Александр Павлов
Загрузка...

Злая судьба-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-01-2018, 21:54
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація