В ефірі 0

Золотой капкан 2010

IMDb:6.9KP:6,21-16 серия HD Золотой капкан Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Золотой капкан

Про що серіал «Золотой капкан»:

Случайные знакомые - прежний танкист Андрей Новиков и никогда не служивший в армии Юра Мартов - оказываются в поисках денег на золотом прииске, в мире, где основная и единственная ценность - желтый металл, а человек - лишь орудие его добычи. Управляла устанавливает «золотая мафия», которая с поддержкою надсмотрщиков, прозванных «блатными», контролирует прибыльное «предприятие» в тайге. В конце каждого сезона от старателей, как он негодных свидетелей, бесшумно избавляются, прибрав к рукам заработанную ими долю. Пытаясь остаться в стороне от сокровенной жизни прииска, Андрей и Юра очень быстро разумеют, что им не избежать общей участи.

Серіал «Золотой капкан» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Когда свобода равна жизни»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: боевик
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 14 февраля 2011

Режисер: Станислав Дремов
У ролях: Евгений Дятлов, Вячеслав Разбегаев, Олег Морозов, Светлана Устинова, Юрий Цурило, Сергей Красовский, Алексей Величко, Дмитрий Лунев, Павел Ребрик, Владимир Галась
''''''
Загрузка...

Золотой капкан-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-04-2019, 22:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація