В ефірі 0

Идеальный мужчина 2014

KP:6,11-4 серияИдеальный мужчина Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Идеальный мужчина

Про що серіал «Идеальный мужчина»:

Брачное агентство Валерии Гордецкой на грани банкротства. Она вложила все деньги, ждя, что выгодное и добропорядочное дело - подсоблять людям обрести друг друга - принесет солидные дивиденды. И прогадала. Вся проблема - в дефиците мужчин. Она должна что-нибудь придумать. Она обязана найти мужчин. Причем таких, за которыми каждая женщина без оглядки пойдет на край света после первого же свидания. И если таких не существует, Валерия будет принуждена их создать.

Серіал «Идеальный мужчина» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: комедия, мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 22 августа 2014

Режисер: Сахат Дурсунов
У ролях: Максим Радугин, Евгения Серебренникова, Влада Лукина, Даниил Коновалов, Виктория Верберг, Алексей Морозов, Анна Цуканова-Котт, Мария Добржинская, Алла Подчуфарова, Анастасия Лапина
Загрузка...

Идеальный мужчина-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
21-04-2019, 15:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація