В ефірі 0

И падает снег... 2007

KP:7,51-8 серияИ падает снег... Додана: 1-8 серия (1 сезон) - И падает снег...

Про що серіал «И падает снег...»:

Евгения - «великолепный, нежный цветок», талантливая, подающая надежды балерина. Единожды ее увидел на сцене Мишель - человек сумевший «прогнуть под себя этот мир». Он готов сделать для нее все, на что способны его любовь, деньги, связи... А Женя влюбляется в Макса, молодого, веселого, полного жизни (к тому же «не бедного студента!»), и он тоже готов отдать ей свое сердце, целиком, без остатка и без оглядки. Кажется, что они дословно - созданы друг для друга. Макс знает, что Мишель дорог ей... Жене предстоит нелегкий выбор, но ни Мишель, ни Макс не готовы просто так отказаться от своей Любви...

Серіал «И падает снег...» (2007) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2007
Країна: Россия
Жанр: драма, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 43 мин. (352 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Марина Мигунова
У ролях: Евгения Лоза, Антон Макарский, Дмитрий Марьянов, Нина Курпякова, Екатерина Мадалинская, Карина Реука, Александр Сигуев, Александр Маркелов, Любовь Матюшина, Игорь Мещерин
Загрузка...

И падает снег...-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 8 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 01:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація