В ефірі 0

Истина в вине 2015

KP:5,61-2 серияИстина в вине Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Истина в вине

Про що серіал «Истина в вине»:

Жизнь топ-менеджера Виктории - это постоянная гонка за успехом. В ее мире нет места для семейных ценностей и искренней теплоты, и Викторию это устраивает. Она уверена, что все покупается и все продается, вопрос лишь в цене. Но единожды, потеряв все, она принуждена возвратиться в фамильную усадьбу, которую завещал ей дедушка-винодел. Там Виктория сталкивается с чуждым неизвестным ей миром, долею которого она когда-то была. Вместе с родной землей Виктория обретает любимое дело и обретает любовь - своего друга детства. Вместе они вступают в борьбу за свою землю, на которую претендуют рейдеры...

Серіал «Истина в вине» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 180 мин.
Прем'єра: 3 мая 2015

Режисер: Дмитрий Сорокин
У ролях: Никита Зверев, Яна Шивкова, Елена Ветрова, Андрей Олефиренко, Анастасия Сорокина, Данила Якушев, Игорь Кулачко, Николай Радкевич
Загрузка...

Истина в вине-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-04-2019, 22:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація