В ефірі 1

Катина любовь 2012

KP:3,51-90 серия HD Катина любовь Додана: 1-90 серия (1-2 сезон) - Катина любовь

Про що серіал «Катина любовь»:

Это ясная история жизни и любви девушки Кати. Предательство отца в юности сломало ей жизнь. Очутившись в западне, без сил и возможности что-либо изменить, Катя выучилась противиться. Она всем и себе доказала, что смелость города берет, а вера и верность - самое надежное оружие. Пройдя через ряд невозможных испытаний, она победила хитрых недругов и отвоевала свое право быть счастливой в окружении самых родных и недалёких людей: любимого мужчины и дочери.

Серіал «Катина любовь» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра:

Режисер: Дмитрий Гольдман, Анна Дранникова
У ролях: Ольга Павловец, Дмитрий Пчела, Юрий Цурило, Ольга Дроздова, Анна Данькова, Антон Батырев, Сергей Пиоро, Галина Сазонова, Степан Старчиков, Анатолий Завьялов
''''
Загрузка...

Катина любовь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 2 сезон 90 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 14:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація