В ефірі 0

Ключи 2016

KP:01-2 серия HD Ключи Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Ключи

Про що серіал «Ключи»:

Антонина Хавирова - одинокая девушка из глухого поселка «Ключи», грезит встретить своего суженого, схожего на героя ее любимого сериала, и вместе с ним уехать к морю.

На свою заветную мечту - домик у моря, Антонина теснее накопила. Ради этой цели она работала на износ на двух работах: днем контролером в электричке, ночью продавщицей в магазине.

Теперь осталось только встретить принца. Проблема только в том, что ее ставленник оказывается проходимцем, которого интересует не Антонина, а ее сбережения. Девушку спасает влюбленный в нее сосед - участковый Рюмин, но его чувств она не примечает.

И вот единожды на съемки ее любимого сериала «Благо и Злобно» в соседний городок приезжает ее кумир - актер Болоцкий. Антонина отправляется за своим счастьем на съемочную площадку...

Серіал «Ключи» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 28 января 2017

Режисер: Ольга Басова, Владимир Басов мл.
У ролях: Полина Филоненко, Вадим Колганов, Даниил Белых, Петар Зекавица, Александра Скачкова, Елена Побегаева, Семен Морозов, Владимир Еремин, Александр Ефремов, Ольга Шуваева
''''
Загрузка...

Ключи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
20-04-2019, 22:52
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація