В ефірі 0

Консультант 2016

KP:7,31-10 серияКонсультант Додана: 1-10 серия (1 сезон) - Консультант

Про що серіал «Консультант»:

СССР, 1990-е годы. В окрестностях маленького провинциального города арестован маньяк, совершивший ужасные правонарушения. Следователь Олег Брагин уверен, что словленный им человек - тот самый серийный убийца, за которым он водил охоту более десяти лет. Через полгода проходит открытое заседание суда над подозреваемым. Толпы людей грезят разорвать подсудимого на кусочки, ведь он держал в страхе весь город Придонск.

Из Москвы на заседание приезжает эксперт-консультант, психолог Вячеслав Широков. Все ждут, что он лишь подтвердит версию местного следователя. Но Широков заявляет, что на скамье подсудимых - неповинный человек.

Серіал «Консультант» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: детектив, драма
Переклад:
Тривалість: 48 мин. (480 мин.)
Прем'єра: 3 апреля 2017

Режисер: Алексей Рудаков
У ролях: Кирилл Кяро, Максим Дрозд, Светлана Иванова, Екатерина Миронова, Олег Чугунов, Светлана Бухтоярова, Катарина Савченко, Сергей Троев, Елена Великанова, Анастасия Чистякова
''''''
Загрузка...

Консультант-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-03-2019, 21:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація