В ефірі 1

Кремлевские курсанты 2009

IMDb:4.3KP:5,31-80 серия HD Кремлевские курсанты Додана: 1-80 серия (1-2 сезон) - Кремлевские курсанты

Про що серіал «Кремлевские курсанты»:

Пролетело время, закончилась учеба в Суворовском училище, и, казалось, что пути юных приятелей-суворовцев разойдутся. Но внезапно трое ветхих приятелей - Илья Сухомлин, Степан Перепечко и Алексей Сырников - встречаются в Московском высшем военном командном училище на вступительных экзаменах.

Ребята поступают в Училище вместе со вчерашними школьниками и теми, у кого за плечами служба в Вооруженных Мощах России. Происходит разделение курсантов на «кадетов», «школьников» и «служивых».

Друзей по Суворовскому училищу ждет неожиданный сюрприз: в училище несколько позднее поступает их прежний лидер - Макаров.

Серіал «Кремлевские курсанты» (2009) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Мальчики выросли!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2009
Країна: Россия
Жанр: драма, мелодрама, комедия
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 16 февраля 2009

Режисер: Валентин Козловский, Андрей Гребенкин, Дмитрий Чирков
У ролях: Павел Бессонов, Аристарх Венес, Денис Береснев, Кирилл Емельянов, Александр Головин, Сергей Друзьяк, Ренат Кадыров, Сергей Дьячковский, Никита Тезин, Илья Ригин
Загрузка...

Кремлевские курсанты-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 2 сезон 80 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 14:25
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація