В ефірі 0

Куприн. Поединок 2014

IMDb:6.5KP:7,61-4 серия HD Куприн. Поединок Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Куприн. Поединок

Про що серіал «Куприн. Поединок»:

Молодой и перспективный подпоручик Ромашов поступает в полк, где видит творящуюся здесь несправедливость. Он один пытается хоть как-то исправить ситуацию, быть правдивым по отношению к себе и людям, но это не всегда получается.

Зритель также знакомится с собственной жизнью основного героя, сопереживая ему в его неудачах, довольствуясь его успехам. На глазах телезрителей из юного и бесхитростного подпоручика растёт уверенный в себе мужчина, который имеет силу воли, свое суждение и взоры на жизнь. С таким героем ничего не ужасно!

Серіал «Куприн. Поединок» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама, драма
Переклад:
Тривалість: 48 мин.
Прем'єра: 9 июня 2014

Режисер: Андрей Малюков
У ролях: Никита Ефремов, Екатерина Вилкова, Александр Макогон, Роман Мадянов, Сергей Сосновский, Екатерина Климова, Андрей Зибров, Михаил Пореченков, Василий Мищенко, Тагир Рахимов
''''''
Загрузка...

Куприн. Поединок-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 14:29
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація