В ефірі 0

Мама по контракту 2015

KP:01-12 серия HD Мама по контракту Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Мама по контракту

Про що серіал «Мама по контракту»:

Основная героиня Анжелика - известная актриса, все время проводит на съемках. Ее имя часто появляется на страницах журналов, в телевизионных репортажах. У нее превосходно оплачиваемая работа, дорогая квартира и машина, куча послушных фанатов. Но Анжелике всего этого малюсенько, она решается на еще одну пиар-акцию - усыновить ребенка из приюта. Выбрав подходящего кандидата, Анжелика ревностно следит за тем, чтобы вся ее жизнь с приемным сыном широко освещалась прессой. Но ребенок - не игрушка. Постепенно Анжелика начинает разуметь, что этот малюсенький человек, зависящий от нее, ей дороже и работы, и успеха.

Серіал «Мама по контракту» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 5 сентября 2015

Режисер: Михаил Мокеев
У ролях: Анна Уколова, Агриппина Стеклова, Анастасия Макеева, Ксения Черноскутова, Виталий Герасимов, Ульяна Ворожейкина, Дмитрий Готсдинер, Никита Емшанов, Эра Зиганшина, Александра Мельник
Загрузка...

Мама по контракту-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
13-04-2019, 00:00
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація