В ефірі 0

Манекенщица 2014

IMDb:6.7KP:71-4 серия HD Манекенщица Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Манекенщица

Про що серіал «Манекенщица»:

1978 год. В Москву из маленького провинциального городка приезжает ученица ребяческого дома 18-летняя Саня. В Москве она делает карьеру от уборщицы в Доме Моделей, до водящей советской манекенщицы. Жизнь сводит ее с знаменитым живописцем авангардистом Иваном, устремляющимся на Запад, молодым фарцовщиком из хорошей московской семьи Вадимом и майором КГБ Кимом. Каждый из этих мужчин претендует на сердце великолепной Саши. Но сердце девушки отдано только одному. Чтобы влюбленным оказаться вместе, им предстоит совершить попытку побега из Советского Союза, преодолеть множество препятствий, пройти через испытания и потери.

Серіал «Манекенщица» (2014) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2014
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 51 мин.
Прем'єра: 5 марта 2014

Режисер: Елена Николаева
У ролях: Анна Михайловская, Риналь Мухаметов, Евгения Дмитриева, Иван Рудаков, Татьяна Догилева, Роман Полянский, Алёна Хмельницкая, Владимир Стержаков, Мария Шукшина, Игорь Золотовицкий
''''''
Загрузка...

Манекенщица-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
30-08-2018, 13:42
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація