В ефірі 0

Марьина роща 2012

IMDb:7.4KP:6,91-18 серия HD Марьина роща Додана: 1-18 серия (1-2 сезон) - Марьина роща

Про що серіал «Марьина роща»:

Оперативник МУРа Константин Трошин возвращается с фронта после победы в Большой Отечественной войне и узнает, что в милиции больше не работает. Причина - конфликт с влиятельным генералом НКГБ СССР. Но без милиции Трошин не представляет свою жизнь. Ему удается устроиться участковым в самом неблагополучном районе Москвы - Марьиной Роще. В силу собственных проблем, Трошин принуждён поселиться в коммуналке, здесь же, в Марьиной Роще. Находясь в эпицентре криминальной среды и узко сойдясь с ее жителями, Трошин распутывает равнодушные убийства, нахальные налеты и хитрые аферы. Но не злоумышленники цель Трошина. Он ставит перед собой задачу - искоренить само правонарушение. Находясь на позиции участкового, он постепенно становится третейским судьей, которому люди доверяют отделять благо от злобна.

Серіал «Марьина роща» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: драма, детектив, история
Переклад:
Тривалість: 42 мин.
Прем'єра: 14 января 2013

Режисер: Александр Хван
У ролях: Александр Домогаров, Евгения Крюкова, Виталий Кудрявцев, Сергей Комаров, Савва Гусев, Елена Доронина, Яна Львова, Наталья Литвинова, Виктор Тереля, Артем Лысков
Загрузка...

Марьина роща-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
26-10-2018, 02:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація