В ефірі 2

Мир наизнанку 2010

IMDb:9.1KP:8,21-15 серияМир наизнанку Додана: 1-15 серия (1-9 сезон) - Мир наизнанку

Про що серіал «Мир наизнанку»:

Каждый сезон программы «Мира наизнанку» представляет собой серию программ, посвященных одной раздельно взятой стране либо одному географическому региону. Программа посвящена жизни, работе, отдыху, повадкам, обычаям и национальным необыкновенностям народов разных стран. Странствие по одной стране или региону длится по несколько месяцев, в ходе которых съемочная группа пытается показать созерцателю не туристические стороны данного региона, а самобытную культуру местного народонаселения.

Серіал «Мир наизнанку» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Украина
Жанр: реальное ТВ, документальный
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра:

Режисер: Дмитрий Комаров
У ролях: Дмитрий Комаров
''''''
Загрузка...

Мир наизнанку-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 9 сезон 15 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 07:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація