В ефірі 0

Моё любимое чудовище 2012

KP:6.1511-2 серияМоё любимое чудовище Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Мое любимое чудовище

Про що серіал «Моё любимое чудовище»:

Марина Громова - начинающий адвокат и эффектная женщина, которая не спешит творить семью. Её устраивает жизнь без обязательств и любовь с женатым человеком, но, как разговаривают, сколько верёвочке не виться, а концу быть. Мировоззрение самостоятельной женщины меняет фатальной случай, когда она, пережив нападение, оказывается в глухом лесу. Марина набредает на хутор, где живёт странный мужчина. «Дикарь» отказался от благ цивилизации, как он считает, ради счастья махонькой дочки Алёнушки, которая живёт с ним.

Марина для него чужая. К чему приведёт встреча людей из различных «миров»?..

Серіал «Моё любимое чудовище» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 180 мин.
Прем'єра: 9 февраля 2013

Режисер: Петр Степин
У ролях: Анна Миклош, Алексей Осипов, Андрей Карако, Анастасия Боброва, Ольга Абрикосова, Полина Стефанович, Ирина Нарбекова, Виктор Васильев, Татьяна Калих, Вера Киселева
Загрузка...

Моё любимое чудовище-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 10:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація