В ефірі 0

Мой любимый гений 2012

KP:6,31-4 серия HD Мой любимый гений Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Мой любимый гений

Про що серіал «Мой любимый гений»:

Надя, простая добросердечная девушка, живет в малюсеньком городке и работает продавцом в магазине. Вся жизнь героини вращается вокруг ее возлюбленного Влада, блистающего студента физического факультета.. Молодой человек одержим честолюбивыми мечтами и мечтает лаврами большого учёного - юноша не сомневается, что он истинный гений!

Когда Влад отправляется на поиски счастья в Москву, Надя едет с любимым, чтобы поддержать его. Однако очень быстро героиня начинает разуметь, что рядом с ней не столько талантливый, сколько ужасный человек, который не остановится ни перед чем ради достижения цели...

Серіал «Мой любимый гений» (2012) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2012
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 45 мин. (180 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Юлия Краснова
У ролях: Карина Андоленко, Владимир Жеребцов, Артем Семакин, Мирослава Карпович, Наталия Солдатова, Дмитрий Курта, Екатерина Травова, Сергей Гурьев, Сергей Астахов, Агасий Саркисян
Загрузка...

Мой любимый гений-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
22-04-2019, 18:06
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація