В ефірі 0

Москва. Три вокзала 2011

KP:4,71-24 серия HD Москва. Три вокзала Додана: 1-24 серия (1-9 сезон) - Москва. Три вокзала

Про що серіал «Москва. Три вокзала»:

Фильм рассказывает о деятельности отдела по раскрытию тягостных правонарушений Московского УВД на железнодорожном транспорте. Место деяния: площадь трех вокзалов - Ленинградского, Ярославского и Казанского. И именно в этой точке «работают» мошенники всех мастей. Противостоят им оперативники: капитан Валерий Дробот, лейтенант Михаил Головин и майор Сан Саныч. Валера, Миша и Сан Саныч не одиноки. Помимо коллег, помощь в предотвращении и расследовании правонарушений оперативникам оказывают те, чья жизнь и работа так или иначе связана с тремя вокзалами...

Серіал «Москва. Три вокзала» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: криминал, детектив
Переклад:
Тривалість: 46 мин.
Прем'єра: 11 июля 2010

Режисер: Константин Статский, Евгений Невский, Юрий Павлов
У ролях: Андрей Фролов, Владимир Жеребцов, Александр Цуркан, Владимир Стеклов, Алексей Булдаков, Виктор Супрун, Марина Гайзидорская, Андрей Бутин, Ксения Роменкова, Михаил Богдасаров
Загрузка...

Москва. Три вокзала-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 9 сезон 24 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 13:02
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація