В ефірі 0

Мушкетеры 20 лет спустя 1992

IMDb:6.2KP:71-4 серия HD Мушкетеры 20 лет спустя Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Мушкетеры 20 лет спустя

Про що серіал «Мушкетеры 20 лет спустя»:

В неспокойное для Франции и себя собственно время кардинал Мазарини требует у королевы Анны поделиться с ним именами четверки приятелей, которые с успехом подсобляли ей в борьбе против кардинала Ришелье. Королева именует имя д'Артаньяна, лейтенанта королевских мушкетеров.

Мазарини вызывает его к себе и повелевает разыскать Атоса, Портоса и Арамиса, заодно попытавшись привлечь их к нему на службу. Но д'Артаньяну удается выполнить поручение лишь наполовину: в то время как Портос, далекий от политики, приобщается к нему, Атос и Арамис оказываются по иную сторону баррикад - они всецело поддерживают злобную кардиналу Фронду. Таким образом, прежние друзья оказываются неприятелями и их пути пересекутся гораздо раньше, чем они могли бы предположить...

Серіал «Мушкетеры 20 лет спустя» (1992) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1992
Країна: Россия
Жанр: приключения
Переклад:
Тривалість: 300 мин. / 05:00
Прем'єра: 1 января 1993

Режисер: Георгий Юнгвальд-Хилькевич
У ролях: Михаил Боярский, Вениамин Смехов, Валентин Смирнитский, Игорь Старыгин, Виктор Авилов, Анатолий Равикович, Алиса Фрейндлих, Алексей Петренко, Ольга Кабо, Юрий Дубровин
''''''
Загрузка...

Мушкетеры 20 лет спустя-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-03-2019, 18:48
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація