В ефірі 0

Научи меня жить 2016

KP:7,71-12 серия HD Научи меня жить Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Научи меня жить

Про що серіал «Научи меня жить»:

В городе обнаруживают труп безызвестной женщины - ритуальный характер правонарушения предполагает появление в городе маньяка. В помощь штатному следователю Рите Сторожевой к расследованию привлекают профессионального психиатра Илью Лаврова, в прошлом теснее участвовавшего в поимке маньяков. Собственные мотивы и чувства, болезненные события прошлого, неспособность выйти на открытый контакт - всё это лишает расследование объективности и порождает череду драматических ошибок.

Серіал «Научи меня жить» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 50 мин. (600 мин.)
Прем'єра: 23 ноября 2016

Режисер: Валентин Донсков
У ролях: Кирилл Кяро, Анна Попова, Алексей Барабаш, Елена Подкаминская, Игорь Скляр, Юрий Цурило, Андрей Казаков, Василий Мищенко, Елена Яковлева, Андрей Фролов
''''''
Загрузка...

Научи меня жить-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
11-04-2019, 01:32
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація