В ефірі 1

Неизвестный солдат 1984

IMDb:7.3KP:7,81-3 серия HD Неизвестный солдат Додана: 1-3 серия (1 сезон) - Неизвестный солдат

Про що серіал «Неизвестный солдат»:

Не попав в институт, Сергей Крашенинников приезжает к деду в маленький городок и начинает работать в дорожной строительной бригаде. В ходе работ строители обнаруживают солдатскую могилу. Сергею поручают выяснить личность погибшего. Он начинает поиск...

Серіал «Неизвестный солдат» (1984) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1984
Країна: СССР
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 220 мин.
Прем'єра:

Режисер: Григорий Аронов, Вадим Зобин
У ролях: Василий Фунтиков, Николай Гринько, Людмила Новоселова, Роберт Спиричев, Юрий Оськин, Иван Шабалтас, Игорь Класс, Павел Белозеров, Артур Богатов, Эрнст Романов
Загрузка...

Неизвестный солдат-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 3 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
5-04-2019, 23:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація