В ефірі 1

Непридуманная жизнь 2015

KP:7,61-16 серия HD Непридуманная жизнь Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Непридуманная жизнь

Про що серіал «Непридуманная жизнь»:

Судьба основной героини Кати Трапезниковой плотно переплетена с историей нашей страны с 50-х годов прошлого века до конца 90-х. Катя пережила арест отца и его погибель в сталинских таборах. Похоронила маму, не сумевшую пережить трагедию. Потом в жизнь Кати пришла любовь. Ясная. Прекрасная. А после - горькое разочарование в любимом человеке... Катя смогла найти себя в профессии, но и тут случилось ужасное: по фальшивому нареканию героиня оказалась в колонии. Выдержать все испытания ей помогла новая любовь, которую Катя счастливо пронесла через всю свою оставшуюся жизнь.

Серіал «Непридуманная жизнь» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: драма, биография
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 21 сентября 2015

Режисер: Фуад Шабанов
У ролях: Карина Андоленко, Нонна Гришаева, Андрей Чернышов, Станислав Бондаренко, Анна Банщикова, Людмила Свитова, Игорь Власов, Игорь Павлов, Елена Меньшикова, Алла Вербицкая
''''''
Загрузка...

Непридуманная жизнь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 10:12
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація