В ефірі 0

Обратная сторона Луны 2 2016

KP:6,71-16 серия HD Обратная сторона Луны 2 Додана: 1-16 серия (1 сезон) - Обратная сторона Луны 2

Про що серіал «Обратная сторона Луны 2»:

Куда на этот раз забросит судьба Михаила Соловьева? Каким временем или параллельной реальностью продюсеры и творцы второго сезона удивят созерцателя? Одно можно сказать с уверенностью: в этом сезоне капитан Соловьев еще раз попробует словить неуловимого рыжего маньяка, прорвавшегося с ним в это время, и постарается найти свое время. Ведь времена не избирают, в них живут и помирают.

Серіал «Обратная сторона Луны 2» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: драма, детектив, фантастика
Переклад:
Тривалість: 45 мин.
Прем'єра: 5 декабря 2016

Режисер: Александр Котт
У ролях: Павел Деревянко, Светлана Смирнова-Марцинкевич, Иван Шибанов, Анатолий Горячев, Михаил Грубов, Сергей Карякин, Дмитрий Горевой, Максим Виторган, Алёна Константинова, Сергей Петров
''''
Загрузка...

Обратная сторона Луны 2-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 16 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 16:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація